نتایج جستجو برای عبارت :

در ایز نو پرابلم .

از یه طرف توی زندگیم داره اتفاقات خوبی میفته و از یه طرف به دلیل وجود مدرسه سرتا پا stressful شدم ...
از نظر خودم دارم پشت هم موفقیت کسب میکنم توی زندگیم ولی مدرسه خرابکاری داره میکنه توی زندگیم ...
امیدوارم یه روز بیای تا در مورد همشون صحبت کنیم ...
استارتاپ‌ها دارای ویژگی‌هایی هستند که می‌تواند در این جنگ به عنوان بازوهای ستادهای عملیاتی به کار آیند.١- مردمی بودن (در مقابل حکومتی بودن و بعضاً ناچابکی)٢- ناظر و معطوف بودن به یک مسئله خاص و تخصصی (در مقابل تشکیلات‌هایی با صدها دغدغه و در نتیجه عدم توان تصمیم دقیق و متمرکز)٣- جوانی و ایده محوری (در مقابل ساختارهایی همچون دولت و بدنه غیر جوان)٤- مبتنی بودن استارتاپ بر حل یک مشکل خاص (در نتیجه‌ی این خصلت احتمالاً برای حل مشکلات کرونایی به
دلم خیلی تنگ شده.
دروغ چرا؟خیلی وقته که زیاد نمیام و زیاد هم نمیخونمتون...توی همین دوره ای که نبودم 20 سالم تموم شد !12 دی ماه ! اماتبریکای تولدم گم شد تواوضاع و احوال همون موقع و درست مثل پارسالم احساس تنهایی شدید کردم...
هیوایی که 20 سالش تموم شده ... نمیدونم چراانقدر هضمش برام سخته...
دوست دارم یه هیوای 15 ساله باشم پر از امید وارزو و شور زندگی و پل های روبه رویی که هنوز خراب نشده ...!
به قول تیلور سویفت : maybe this is wishful thinking, probably mindless dreaming...
دلم خیلی گرفت
گزینش و ترتیب از زلیخا پوپل
فراگیری دانش و آموختن سواد نقش برازنده ای درتکامل شخصیت انسان و رشد جوامع بشری دارد. قبل ازینکه درین مورد سخنی داشته باشیم نخست باید بدانیم که سواد چیست ؟ و چند نوع است؟
سواد توان خواندن و نوشتن و محاسبات ساده ریاضی، بهره مندی از دانش عمومی و اطلاعات سطحی، یا در اختیار داشتن دانش تخصصی و عمیق، سواد تنها به مکتب رفتن ، کارکردن و یا آموختن نیست .سواد تنها این نیست که داکتر شدن باشد بلکه هدف والاتر و بالاتر آن، رسانید

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها